36.00 (29.12.2014 - 16:55)
10/10st
HT 0-1, FT 0-1
Kaotatud, kahjum -10.00

Kuna kasutaja erkki siin on hakanud panustama Iisraeli liigat ja mainins sama mängu kohta täna, et kodumeeskond on lasnud teisel poolajal mitmeti väravaid sisse, hakasin asja uurima. Kodumeeskond paistab tõesti teisel poolajal ära väsivat, seega valisin sellise panuse, et Iisraeli liiga tabeli kaheksas mängib poolaja viiki ning teisel poolajal kaotab 0-2 liigatabeli teisele meeskonnale. Hapoel Tel Aviv on vaid ühe punktiga ees tabeli viimasest ja seega on võitu neil küll vaja, seega äkki esimese poolaja saavad ikka vastu. Samas Hapoel Ironi Kiryat Shmona on vaid ühe punkti kaugusel tabeli esimest ja kes ikka tahaks enne aasta lõppu tabelis langeda, seega loodan, et teisel poolajal saadakse ikka oma mäng käima ja võetakse kindel 0-2 võit.