Prantsusmaa võit ja Uus-Meremaa ei löö väravat.
Mine lehele
100% kuni 150€ või maksa 10€ saad 50€
0-3
Võidetud, kasum +11.00

Kaks võitu kahest on taganud võõrustaja Prantsusmaa koha veerandfinaalis ja Thierry Henry juhitud meeskond saab oma alagrupiturniiri kampaania stiilselt lõpetada Uus-Meremaa vastu, kes on ikka veel šokis oma eelmise raske kaotuse tõttu Ameerika Ühendriikidele.

Les Bleus ei ole veel selles turniiris väravat lasknud, olles võitnud Guinea 3:0 ja USA 1:0. Paljud nende staarid on seni Pariisis säranud, sealhulgas kapten Alexandre Lacazette ja uus Bayern Müncheni ääreründaja Michael Olise.

Uus-Meremaa tundus olevat teel teise järjestikuse olümpiamängude väljalangemisfaasi pärast avavõitu Guinea vastu 2:1, kuid 4:1 kaotus USA-le – kus OlyWhites oli poolajaks juba 0:3 kaotusseisus – jätab Okeaania riigi vajama väikest imet.

Klassivahe kahe meeskonna vahel on individuaalse kvaliteedi osas märkimisväärne ja kuigi prantslased võivad valmistudes järgmisteks voorudeks koosseisu roteerida, peaks neil olema siiski piisavalt kvaliteeti, et töö ära teha. Minu ennustus on, et võõrustajad võidavad 2:0.