Jalgpalli EM 2024 ennustusvõistluste kokkuvõtted

Euro 2024 võitja ehk uus valitsev Euroopa meister jalgpallis on Hispaania, kes alistas eile hilisõhtul Berliini Olümpiastaadionil toimunud finaalis Inglismaa 2-1. Perfektse turniiri mänginud Hispaania koondis võitis kõik kohtumised ja näitas alates avavilest kõige veenvamat mängu seega võib öelda, et nad väärisid tiitlit täielikult.

Koos suurturniiriga lõppes meie Euro 2024 erivõistlus ja selgusid 200€ auhinnafondi jagajad. Kokku osales võistlusel 18 kasutajat, kellest 6 jäid kasumisse. Meistriks tuli ketukas teenides 111.55 ühiku suuruse kasumi tulususega 80.8%. Võitja valis hoolikalt, milliseid matše ennustada ja kus võiks leiduda väärtust. Kümme tabatud EM ennustusvihjet 14st keskmise koefitsiendiga 2.48 tõid lehe pikaaegsele kasutajale esimese kulla ja 100€ auhinnaraha. Teiseks tuli mgm222 95.10 ühikulise kasumi ning 69.4% tulususega võites 50€ preemia. Rohkelt tituleeritud kasutaja teenis korraliku kasumi võitjale sarnase taktikaga, tulemuseks kolmas erivõistluse auhinnaline koht suure hulga igakuisete ning -aastaste poodiumikohtade kõrvale. Kolmanda koha ja 30€ sai Limitless18 87.64 ühiku ja 14.8% tulususega. Esineliku koosseisust enim ennustusvihjeid postitanud kasutaja näitas kõige suuremat stabiilsust, mis suurturniiride puhul on sageli keeruline. Sel võistlusel sai rahalise preemia ka neljas koht, kelleks osutus risto234 45.48 ühikulise kasumi ning 30.1% tulususega. Temale auhinnaks 20€. Auhinnarahad väljastatakse hiljemalt 24. juuliks.

Terve edetabeli leiad erivõistluse lehelt. Õnnitleme kõiki võitjaid!

Ennustusvõistluse lehele

Üldvõitja ennustusmängus Hispaania võitu pakkunud kasutajad osalesid 50€ loosimises. Turniirieelsete ennustuslehtede koefitsientide järgi oli Hispaania alles viies (võidukoefitsient ligikaudu 9.00). Õigesti ennustajaid oli kokku 5 (kasutajad ahtungz, FtBl, N4pster, Pelur ja rantzz). Loosimise võitjaks osutus FtBl, kes saab auhinnaraha käesoleva nädala jooksul oma Skrill kontole.